KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128408
nr 1312 8408
Signerad, L Boehm, landskap. Olja på duk, 50x40cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:02:06
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)